هدهد زرین جشنواره تولیدات صدا و سیما بر بام مرکز آبادان نشست
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز آبادان مدیر کل صداوسیمای مرکز آبادان با بیان این مطلب گفت:گزارش رادیویی "نخل ونمک"با موضوع خطر تبدیل زمین های زراعی به شوره زار در مناطق آبادان و خرمشهر اثر عاطفه مرادی توانست تندیس زرین جشنواره بیستم تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استان های رسانه ملی را از آن خود کند.
داریوش دبیقی افزود: واحد خبر صدا وسیمای مرکز آبادان نیز پس از درخشش در 5 فصل پیاپی و دریافت دو جایزه و تندیس زرین در جشنواره های مختلف ، توانست مقام دوم برترین های مراکز استانهای این جشنواره را از آن خود کند.
وی اظهار داشت :در این جشنواره شاهد رشد کم نظیر جوایز مرکز آبادان در بخش برنامه های عربی نیز بودیم که نشان از اقبال ویژه مخاطبان و اهتمام ویژه در امر تولیدات فاخر به زبان عربی می باشد.
دبیقی بیان کرد:گزارش برنامه عربی "صوت القریه"با اجرای عیسی علیزاده و ترانه "دیرتنه"با خوانندگی آقای میلاد نقدی عنوان های برگزیده را بدست آوردند.
وی خاطر نشان کرد :صداوسیمای مرکز آبادان در حوزه دفاع مقدس نیز توانست بیشترین جوایز این جشنواره را ازآن خود کند.
مدیر کل صدا و سیمای مرکز آبادان ادامه داد:آقای حمید رضا لوافی برای کارگردانی تله فیلم فاخر"جزیره گنج"عنوان برتر را کسب کرد و گزارش خبری "ماه عسل در آتش"اثر خدیجه تقیان نیز توانست عنوان برتر این جشنواره را بدست آورد.
نماینده عالی رسانه ملی در منطقه تصریح کرد:با توجه به سبقه مرکز آبادان در تولید برنامه های اجتماعی در این دوره نیز آقای مهدی گازری نویسنده برنامه "شبهای اروند"دیپلم افتخار این بخش را از آن خود کرد.
وی با بر شمردن تاثیرات بسیار مثبت جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استانها تاکید کرد:پس از یک دوره تعطیلی ،این جشنواره با درایت و اهتمام ویژه جناب آقای دکتر دارابی معاونت محترم امور استان های سازمان صداوسیما طی دوسال گذشته احیا و بسیار پر قدرت برگزار شد که باعث افزایش انگیزه و رقابت سالم بین برنامه سازان در حوزه های مختلف شد.
دبیقی افزود:این جشنواره محل شکوفایی نخبگان و جوانان استان های مختلف کشو و محلی برای متبلور شدن خرده فرهنگ ها و آداب ورسوم اقوام مختلف ایران بزرگ است.
وی گفت :معرفی هر چه بیشتر ظرفیت های استان های مختلف در حوزه های فرهنگی ، اقصادی،هنری،اجتماعی و گردشگری از مزیت های اصلی این جشنواره به شمار میرود.
خواندن 1267 دفعه

تماس با ما ( ارتباط مستقیم )

 

ایمیل: اینجا کلیک کنید

ارتباط با تلگرام: اینجا کلیک کنید

ارسال اس ام اس با گوشی:  اینجا کلیک کنید

منتخب

تنظیمات قالب

رنگ قالب

Cyan Red Green Oranges Teal

طرح بندی

وسیع جعبه قاب دار لبه دار
نمونه هایی برای طرح بندی : جعبه ، قاب دار ، لبه دار
بالا
ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم.ادامه استفاده شما از کوکی ها در سایت رضایت شما را از کوکی ها نشان می دهد. مشاهده جزئیات